Zamykanie naczynek nigdy nie było prostsze

Zamykanie naczynek nigdy nie było prostsze
5 (100%) 8 glosow

Pęknięte naczynko na twarzy należy do tej grupy wad kosmetycznych, które są wyjątkowo uciążliwe dla pacjentów. Na szczęście medycyna estetyczna od dawna potrafi radzić sobie z tym problemem bardzo skutecznie. W ofercie gabinetów kosmetycznych, zdesperowany pacjent znajdzie wiele różnorodnych zabiegów i urządzeń umożliwiających usuwanie naczynek.Zabiegi - zamykanie naczynek

Jak zlikwidować popękane naczynka?

Laserowe usuwanie naczynek to jedna z najskuteczniejszych i przynosząca najszybsze efekty metoda. Z całej dostępnej gamy urządzeń, na szczególną uwagę zasługują trzy.

  • Laser VariLite – jego dwustopniowe działanie jest szczególnie polecane przy leczeniu trudniejszych przypadków. Popękane naczynka na udach nie stanowią dla niego żadnego problemu a efekty zabiegów widoczne są już po pierwszej wizycie.
  • Laser Quadrostar Pro Yellow – najnowocześniejsze i najbardziej wszechstronne urządzenie na rynku. Delikatność podczas zabiegu idzie w parze z zadziwiająca skutecznością. Zamykanie naczynek na twarzy przebiega bardzo sprawnie a dyskomfort w trakcie zabiegu jest na bardzo niskim poziomie.
  • Laser Harmony XL Dye-VL – Uznanie jakie zdobył od momentu pojawienia się w gabinetach kosmetycznych wykracza daleko poza to o czym może marzyć konkurencja. Popękane naczynka na nosie znikają tak jakby nigdy nie istniały. A usuwanie pajączków na nogach jest szybkie łatwe i całkowicie bezpieczne.

Rozszerzone naczynka to wbrew obiegowej opinii bardzo poważny problem medyczny. Naukowcy jako główną przyczynę ich powstawania podają czynniki genetyczne. Nie jest to jednak jedyna przyczyna i źródło problemu. Dieta obfitująca w pikantne gorące potrawy oraz skrajne różnice temperatur jakim skóra jest poddawana, również może silnie wpływać na osłabienie naczyń krwionośnych w skórze. Laserowe zamykanie naczynek przynosi szybkie i doskonałe efekty pod warunkiem, ze zabieg wykonują fachowcy w dziedzinie dermatologii i kosmetologii oraz, że do jego przeprowadzenia wykorzystuje się jedynie sprawdzone i bezpieczne urządzenia.

Alternatywą dla zabiegów laserowych są zabiegi z wykorzystaniem głowicy Hot-Cold. Zamykanie naczynek odbywa się poprzez poddawanie skóry znacznym zmianom temperatury w ściśle kontrolowany sposób. Takie działanie zmusza naczynka do intensywnej odbudowy i regeneracji uszkodzonych fragmentów. Ściany naczyń krwionośnych bardzo dobrze reagują na bodźce generowane przez głowicę Hot-Cold a pacjent czuje naprzemienne ale też wyjątkowo przyjemne wahania temperatury. Po zabiegu skora staje się bardziej napięta, sprężysta i wyraźnie odświeżona. Popękane naczynka na nogach znikają już po kilku zabiegach. Głowica Hot-Cold idealnie nadaje się do redukcji drobniejszych uszkodzeń. Usuwanie pajączków z twarzy przy pomocy tej głowicy również daje bardzo szybkie i dobre efekty.

Zaufaj specjalistom

Personel pracujący w klinice medycyny estetycznej posiada niezbędną wiedzę i umiejętności do przeprowadzanie zabiegów, których działanie dotyka tak delikatne strefy jak naczynia krwionośne. Podejmowanie wszelkiego rodzaju domowych prób redukcji widocznych naczynek może skończyć się dla pacjenta bardzo przykrymi konsekwencjami. Ne eksperymentuj na własnym zdrowiu i już dziś umów się na pierwsza wizytę, np możesz wejść na stronę naszej zaufanej kliniki kosmetologii w Gdyni: https://clinicacosmetologica.pl/gdynia/laserowe-zamykanie-naczynek/ albo umówić się na wizytę:

Clinica Cosmetologica Gdynia – Zamykanie Naczynek
ul. Powstania Styczniowego 22/2
Telefon: +48 791 600 607

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 1 = 7