Zabiegi w salonie kosmetycznym

Zabiegi w salonie kosmetycznym
5 (100%) 1 glosow

Dbanie o wygląd zewnętrzny pozwala uzyskać doskonałą wizytówkę własnej osoby. Obecnie nie tylko panie przykładają dużą wagę do pięknej, cery, zadbanych rąk i nóg, ale także panowie zaczęli doceniać piękno swojego ciała. Salony kosmetyczne pomagają skutecznie pielęgnować różne partie ciała, przy okazji udzielając cennych wskazówek, które można wykorzystać w domowym zaciszu.

Z jakich zabiegów można skorzystać w salonie kosmetycznym

Dłonie i stopy

Zadbane, dobrze utrzymane paznokcie są niezbędną częścią każdego programu pielęgnacyjnego. Zespół wykwalifikowanych kosmetyczek w salonie kosmetycznym jest po to, aby zapewnić manicure lub pedicure dla wspaniałych, zdrowych dłoni i stóp.

Luksusowa manicure – pedicure

Luksusowy manicure

Warto skorzystać z luksusowego manicure, aby uzyskać najwyższą, jakość pielęgnacji paznokci. Kształt paznokci, pielęgnacja naskórka i masaż dłoni nawilżający z dodatkiem luksusu wosku parafinowego, popularny w zimie, ponieważ zapewnia wilgoć wysuszonej i popękanej skórze. Podczas zabiegów woskiem parafinowym skóra jest skąpana w ciepłym wosku, który pomaga otwierać, wchłaniać i zmiękczać skórę. Pielęgnacja paznokci i skórek, a następnie masaż dłoni i przedramion z głębokim nawilżaniem.

Salon kosmetyczny - Clinica Cosmetologica Gdańsk

Luksusowy pedicure

Godny uwagi jest luksusowy pedicure, aby uzyskać najwyższą, jakość pielęgnacji stóp. Kształt paznokci, pielęgnacja skórek i masaż stóp nawilżający z dodatkiem luksusu wosku parafinowego, zapewnia wilgoć wysuszonej i popękanej skórze na stopach. Rozkoszowanie się ciepłą kąpielą stóp, uporządkowanie paznokci i skórek, usunięcie twardej i martwej skóry oraz masaż stóp głębokim nawilżaniem.

Depilacja woskiem

Używając tylko najlepszych żywic, naturalnych składników i olejków aromaterapeutycznych, depilacja woskiem wykonywana przez kosmetyczki zapewnia doskonałą wydajność, usuwając uparte włosy nawet o długości 2 mm. Profesjonalne woskowanie jest szybkim i skutecznym sposobem usuwania niechcianych włosów z dowolnego miejsca na ciele. Salony kosmetyczne używają najwyższej, jakości gorącego wosku i wosku taśmowego, który działa kojąco i jest idealny dla wrażliwych obszarów.

Depilacja laserowa

Gładkie jest piękne! Laserowe usuwanie włosów jest praktycznie bezbolesnym rozwiązaniem dla niechcianych włosów w dowolnym miejscu na ciele i może powodować trwałe usuwanie włosów. Głęboka penetracja lasera zapewnia dotarcie nawet do najgłębszych włosków, a niska absorpcja we wszystkich typach skóry gwarantuje, że otaczająca skóra jest nieuszkodzona. Laser używany przez kosmetyczkę gwarantuje bezpieczne, szybkie i skuteczne usuwanie włosów o typach skóry, bez jej uszkodzeń, które mogą powodować inne zabiegi oparte na świetle.

Peeling skóry jako skuteczne zabiegi na ciało i twarz

Peeling skóry można je stosować w dowolnym miejscu na ciele. Zabieg ten zapewnia szereg korzyści, które sprawiają, że skóra wygląda na odświeżoną, dzięki czemu możesz odjąć sobie i poczuć się młodziej. Ludzie często mylą procedury mikrodermabrazji w przypadku peelingów chemicznych. Podczas gdy wynik jest podobny (usunięcie starszych martwych komórek skóry, aby odsłonić młodszą skórę), mechanizm działania jest zupełnie inny.

Peelingi chemiczne można stosować w przypadku całej listy problemów, w tym w poprawie przebarwienia skóry, zmniejszeniu łagodnego powstawania blizn, łagodzeniu łagodnego fotostarzenia, usuwaniu nadmiaru oleju i zaskórników skóry oraz zmniejszaniu drobnych linii i zmarszczek. Peelingi chemiczne nie mogą redukować naczyń krwionośnych, nie są zalecane dla osób ciemnoskórych i nie zapewniają takiego samego efektu jak lifting twarzy. Podczas gdy skórka chemiczna nie może zmniejszyć rozmiaru porów, może zminimalizować wygląd poru.

Peelingi chemiczne wpływają w różny sposób na różne części ciała. Na przykład skóra na twarzy jest wyjątkowo podatna na peelingi chemiczne i leczy się szybko po zabiegu peelingu. Skóra na karku lub dłoniach jest bardziej podatna niż skóra twarzy, aby doświadczyć powikłań, takich jak bliznowacenie lub przebarwienie.

Kwasy kosmetyczne wykorzystywane do peelingu

Alfa-hydroksy kwas lub inny łagodny kwas stosuje się do penetracji tylko zewnętrznej warstwy skóry, aby delikatnie złuszczyć ją. Zabieg stosowany jest do poprawy wyglądu łagodnego przebarwienia skóry i szorstkiej skóry, a także do odświeżenia twarzy, szyi, klatki piersiowej lub dłoni.

Kwas glikolowy lub trichlorooctowy jest stosowany do penetracji poza i środkowych warstw skóry, aby usunąć uszkodzony komórki skóry. Zabieg służy do poprawy plam starczych, drobnych zmarszczek i bruzd, piegów oraz umiarkowanego przebarwienia skóry. Można go również stosować do wygładzania szorstkiej skóry i leczenia niektórych przedrakowych narośli, tj. rogowacenia słonecznego.

Łagodzący peelingi: stosuje się kwas tricholorooctowy lub fenol, aby głęboko wniknąć w środkową warstwę skóry, aby usunąć uszkodzone komórki skóry. Zabieg usuwa umiarkowane linie, plamy starcze, piegi i płytkie blizny. Pacjenci zobaczą dużą poprawę wyglądu skóry. Procedura jest stosowana na twarzy i można ją wykonać tylko raz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

− 2 = 2