Zabiegi odchudzające z pomocą nowoczesnych technik

Zabiegi odchudzające z pomocą nowoczesnych technik
5 (100%) 3 glosow

Problem nadwagi jest problemem dość powszechnym. Każdy z nas w mniej lub bardziej efektywny sposób próbuje sobie z nim radzić. Niektórzy wylewają siódme poty w siłowni lub przechodzą na drakońską dietę, inni rezygnują ze słodkości na rzecz zdrowych i pożywnych warzyw.

Co jednak zrobić, jeśli, pomimo wzmożonych wysiłków i determinacji, redukcja tkanki tłuszczowej nie następuje? Sprawa nie jest skazana na porażkę! Przychodzi nam wówczas z pomocą cały wachlarz zabiegów odchudzających, jak np.

1. Karboksyterapia.
2. Pollen Legend (Maximus).
3 Endermologia Cellu M6 Integral

Na czym polega zabieg karboksyterapii i czy jest dla każdego?

Jeżeli poszukujemy odpowiedzi na pytanie, jak zredukować tkankę tłuszczową, karboksyterapia jest prawidłową odpowiedzią. Zabieg polega na ostrzykiwaniu newralgicznych partii ciała płynnym dwutlenkiem węgla. Prowadzi to do rozszerzania naczyń krwionośnych i przyspieszenia krążenia krwi w organizmie, a także determinuje wzmożoną produkcję kolagenu, cennego białka wiążącego tłuszcze. Karboksyterapia to zabieg wyszczuplający przeznaczony do zmniejszania objętości różnych partii ciała, zwłaszcza tych najbardziej kłopotliwych obszarów, jak uda czy brzuch. Karboksyterapia bowiem, podobnie jak inne zabiegi wyszczuplające brzuch oraz zabiegi wyszczuplające uda, pomaga widocznie zmniejszyć obwody tych newralgicznych punktów. Może być zatem nieoceniona np. w redukcji tzw. „oponki” na brzuchu po okresie ciąży.

Choć karboksyterapia jest zabiegiem bezpiecznym, nie zaleca się jej wykonywania osobom należącym do którejkolwiek z poniższych grup:

1. Kobiety ciężarne oraz matki karmiące piersią.
2. Osoby podatne na alergie skórne lub opryszczkę.
3. Osoby o szczególnie suchej lub wrażliwej skórze, a także o nadmiernej opaleniźnie.

Pollen Legend (Maximus) i jego dobroczynne działanie

Metoda Pollen Legend to efektywny sposób redukcji masy tłuszczowej, polegający na ogrzewaniu wybranych partii ciała do temperatury 60 stopni Celsjusza, która sprzyja przyspieszonej przemianie materii. Nowoczesne narzędzie o nazwie Maximus wykorzystuje formułę TriLipo, czyli spalanie tłuszczu na trzech poziomach jego występowania (skóra, tkanka tłuszczowa oraz mięśnie). Zabieg zapewnia optymalne warunki termiczne, jeżeli chodzi o wyszczuplanie ud i innych problematycznych obszarów, oraz o ujędrnianie skóry. Zabieg nie jest niebezpieczny, lecz przed jego wykonaniem powinny wstrzymać się kobiety ciężarne, osoby z zaburzeniami krążenia lub z innych powodów źle reagujące na nadmierne zagrzanie organizmu.

Endermologia, jako sposób na szczupłą sylwetkę

Endermologia to rodzaj swoistego masażu skóry za pomocą specjalistycznego przyrządu. Zabieg ma na celu stymulowanie i przyspieszenie naturalnych procesów zachodzących w komórkach. To zabieg wyszczuplający wykonywany miejscowo we wszystkich otłuszczonych partiach ciała, które wymagają interwencji. Endermologia nie jest wskazana m.in. dla kobiet w ciąży oraz dla osób o szczególnie wrażliwej skórze.

Rezultaty i skutki wymienionych zabiegów

Modelowanie sylwetki oraz ujędrnianie skóry to tylko niektóre ze zbawiennych wpływów na nasze ciało. Zabiegi w widoczny sposób redukują tkankę tłuszczową, ale też pielęgnują naszą skórę, niwelując jej niedoskonałości w postaci blizn, rozstępów, cellulitu, itp. Dzięki temu proces odchudzania jest skuteczny i nie wiąże się z takimi konsekwencjami, jak obwisła, nieestetycznie wyglądająca skóra po odchudzaniu. Wyszczuplanie ud, łydek, kłopotliwych okolic kolan sprawia, iż panie bez skrępowania mogą prezentować zgrabne i jędrne nogi w krótszych spódniczkach. Mniejszy brzuch i redukcja tzw. „boczków” pozwala na zakładanie garderoby podkreślającej talię. Ponadto, proponowane zabiegi odchudzające przez dłuższy czas powstrzymują proces starzenia. Już kilka serii zabiegów daje zadowalające wyniki widoczne gołym okiem. Zabiegi nie wymagają szczególnych przygotowań, a bezpośrednio po nich jesteśmy w pełni sił i możemy niemal od razu powrócić do codziennych aktywności. Po zabiegach warto pić dużo wody niegazowanej, by zadbać o optymalny stopień nawilżenia skóry.

Portal kosmetologiczny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3 + 7 =