Trądzik różowaty – czy podkład go zakryje?

Trądzik różowaty – czy podkład go zakryje?
4.9 (97.78%) 9 glosow

Jeśli dokucza Ci trądzik różowaty, z pewnością szukasz kosmetyków, które pomogą zakryć niedoskonałości cery. Czy to jednak dobry pomysł? Po jakie kosmetyki sięgać, a czego unikać – i co z tym legendarnym podkładem? Zastanowimy się nad tym w naszym artykule.

Ostrożnie z produktami
Jeśli chodzi o trądzik różowaty podkład może zarówno pomóc, jak i zaszkodzić. Pamiętaj, że zmagając się z problematyczną cerą, należy zwrócić większą uwagę na jakość kupowanych produktów. Nie bez powodu pojawiają się historie osób, które po aplikowaniu mocniejszego makijażu cierpiały na nawrót wyprysków i zaostrzenie stanów zapalnych. Kosmetyki kryjące mogą mieć bardzo ciężką konsystencję i utrudniać skórze oddychanie, co z kolei przekłada się na jej wygląd i kondycję.
Warto poświęcić więcej czasu na wybór podkładu o lekkim, lecz kryjącym składzie. W tym celu można zapoznawać się z dostępnymi w Internecie opiniami, zarówno na blogach, jak i na powszechnie znanych mediach społecznościowych. Branża beauty jest popularna i ludzie chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami, uczą się wzajemnie czytać składy. Jeśli zdecydujesz się na dobry podkład, powinien on zakryć trądzik. Nigdy nie zapominaj jednak o starannym demakijażu i oczyszczeniu cery delikatnymi, przeznaczonymi dla Twojego typu cery produktami! Przy makijażu jest to niezwykle istotnym krokiem.

Poczytaj więcej o trądziku różowatym https://acnerose.pl/o-acnerose/ i wylecz się sama!

Nie dąż do perfekcji
Chociaż na trądzik różowaty podkład może zadziałać jak magiczny retusz w programie do obróbki zdjęć – nie daj się zwariować i nie dąż do perfekcji. Pamiętaj, że jesteś piękna zawsze i mimo wszystko. 🙂 Zbyt wiele kobiet wpada w kompleksy i obawia się pokazywać światu bez makijażu. A przecież zawsze przychodzi ten moment, kiedy trzeba go zmyć… Choć kosmetyki dodają pewności siebie i są świetnym sposobem na dodanie sobie atrakcyjności, warto robić sobie od nich przerwy i nie nosić podkładów codziennie. Szczególnie latem, gdy przy wysokich temperaturach produkty na twarzy zachowują się bardzo zdradliwie i bywają niekomfortowe dla swoich właścicielek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

38 + = 46