Sposoby na usuwanie uporczywych zaskórników

Sposoby na usuwanie uporczywych zaskórników
4.3 (86.67%) 6 glosow

Zaskórniki – czym są?

Zaskórniki zwane są również wągrami. Problem zaskórników dotyka osoby o cerze przetłuszczającej lub mieszanej. Nawet osoby, których cera jest sucha mogą mieć problemem z zaskórnikami. Zaskórniki dzielą się na otwarte, które umiejscowione są głębiej pod skórą oraz zamknięte  znajdujące się przy skórze. 

Jak się pozbyć zaskórników?

Jeżeli zadajesz sobie pytanie jak się pozbyć zaskórników to z pomocą przychodzą zabiegi medycyny estetycznej takie jak:

  • peelingi chemiczne,
  • zabiegi Acnelan,
  • peelingi kawitacyjne,
  • mikrodermabrazja.

Zaskórniki na twarzy(zaskórniki na nosie, zaskórniki na czole, zaskórniki na brodzie, zaskórniki na policzkach), zaskórniki na plecach, szyi oraz dekolcie – jak skutecznie się ich pozbyć?

Zaskórniki na twarzy(zaskórniki na nosie, zaskórniki na czole, zaskórniki na brodzie, zaskórniki na policzkach), zaskórniki na plecach, szyi oraz dekolcie mogą zostać przez nas zlikwidowane przy pomocy peelingu kwasami. W celu usunięcia stosuje się:

  • kwas migdałowy,
  • kwas salicylowy,
  • kwas pirogronowy,
  • kwas glikolowy.

Kwas pirogronowy i glikolowy powoduje głębokie oczyszczenie skóry. Peeling kwasami sprawia również, że wszelkie zanieczyszczenia zostają usunięte. Kwasy usuwają dodatkowo stare i zrogowaciałe komórki, które mogą zatykać pory i powodować powstawanie zaskórników. Peeling kawitacyjny to kolejne rozwiązanie pozwalające na rozwiązanie problemów z zaskórnikami. Pozwala on na głębokie oczyszczenie cery oraz usunięcie zanieczyszczeń.

Zabieg Acnelan – usuwanie zaskórników.

Usuwanie zaskórników przy pomocy zabiegu Acnelan polega na wykorzystaniu kwasów. Najważniejszym celem tego zabiegu jest głębokie oczyszczenie skóry oraz walka z trądzikiem. Zabieg ten bardzo dobrze sprawdzi się w przypadku osób, które obok zaskórników posiadają także trądzik.

Mikrodermabrazja – jak usunąć zaskórniki?

Jeżeli zadajesz sobie pytanie jak usunąć zaskórniki to dobrym wyjściem jest skorzystanie z zabiegu mikrodermabrazji. Zabieg mikrodermabrazji jest rodzajem peelingu mechanicznego. Pozwala na oczyszczenie cery ze zrogowaciałego naskórka.

Zaskórniki jak się pozbyć ich skutecznie?

Wiele osób zadaje sobie pytanie zaskórniki jak się pozbyć, aby mieć problem raz na zawsze głowy. Należy zapamiętać jedną ważną rzecz przy problemie z zaskórnikami, że tylko specjalistyczne zabiegi pozwolą na skuteczną walkę z tym problemem.

Wyciskanie zaskórników – czy należy to robić?

Wyciskanie zaskórników to nie jest najlepszy pomysł i powinniśmy tego unikać, ponieważ może to przysporzyć nam dodatkowych problemów.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 79 = 89