Quadrostar Pro Yellow – innowacja w leczeniu problemów naczyniowych

Quadrostar Pro Yellow – innowacja w leczeniu problemów naczyniowych
5 (100%) 6 glosow

 

Quadrostar Pro Yellow to innowacyjna i niedroga metoda w leczeniu takich schorzeń, jak trądzik różowaty, rozszerzone naczynka czy pajączki na nogach. Jest to w pełni bezpieczne światło lasera, które w precyzyjny sposób wnika w źródło problemu i zamyka dotknięte chorobą naczynia. Ponadto zabieg wykonamy już za 60zł za pojedyncze naczynko.

Rozszerzone naczynka

zabieg laserowy na rozszerzone naczynka

Opisywany laser wskazany jest do zastosowania, gdy na ciele występuje między innymi trądzik różowaty. Ta uzależniona od genów lub występująca podczas alergii choroba skutkuje nieprzyjemnym, szczypiącym rumieniem występującym na twarzy. Nieleczony może przekształcić się w grudki i krosty oraz obrzęk twarzy. Rumień różowaty powoduje również pojawianie się tak zwanych „pajączków”(teleangiektazja). Naczynia pod skórą pękają, tworząc kształty przypominające pajęcza sieć. Wszystkie te schorzenia u podstaw mają tę samą przyczynę – rozszerzone naczynka na twarzy. W dalszej części opiszę państwu działanie najskuteczniejszej metody doprowadzania naczynek do odpowiedniego stanu. Przed tym jednak warto zaznaczyć, że naczynka krwionośne ulegają deformacji nie tylko na twarzy, równie powszechnym zjawiskiem są np. pajączki na nogach, którym również sprosta Laser Quadrostar.

Czytaj więcej o rozszerzonych naczynkach.

Działanie Quadrostar Pro Yellow

Zabieg jest w pełni bezpieczny i bezbolesny. W zależności od potrzeb pacjenta, wykonuje się od jednego do pięciu zabiegów. Ważne jest to, że laser działa selektywnie, to znaczy nie wpływa na pozostałe tkanki. Działaniu poddawana jest jedynie hemoglobina, która znajduje się wewnątrz naczynek krwionośnych. Ponadto zabieg pozwala szybko wrócić do zadań dnia codziennego.

Efekty działania Quadrostar

Efekty zamykania naczyń krwionośnych laserem Quadrostar są zależne od stanu naczynek oraz indywidualnych predyspozycji pacjenta. Jednak od jednej do pięciu wizyt gwarantuje widoczny i długotrwały efekt. Laser skutecznie pozbywa się trądziku różowatego czy teleangiektazji.

Pielęgnacja skóry po zabiegu

Ważną kwestią do poruszenia jest odpowiednia pielęgnacja skóry po przeprowadzeniu zabiegu lub ich serii. Po zabiegu zaleca się:

 • Używać kremów nawilżających i filtrów UV
 • Przez miesiąc unikać ekspozycji na światło słoneczne
 • Unikać basenów i saun przez tydzień
 • Unikać gorących kąpieli przez kilka dni od zakończenia zabiegu

Przeciwwskazania

Znamy już przeznaczenie lasera Quadrostar Pro Yellow i jego efekty, dlatego warto teraz wspomnieć o tym, w jakich przypadkach nie należy przeprowadzać zabiegu:

 • Ciąża i karmienie piersią
 • Epilepsja
 • Cukrzyca
 • Nowotwór
 • Świeża opalenizna
 • Poddawanie się zabiegom z użyciem kwasów lub botoksu na miesiąc przed zabiegiem
 • Przyjmowanie leków fotouczulających
 • Terapie retinoidami i sterydami
 • Przyjmowanie leków obniżających krzepliwość krwi
 • Infekcje wirusowe i infekcje bakteryjne skóry

Jeśli cierpisz z powodu rozszerzonych naczynek na twarzy, trądziku różowatego lub pajączków na nogach, zabieg laserem Quadrostar Pro Yellow jest właśnie tym, czego szukasz. Jest to tani, bezpieczny, bezbolesny i przede wszystkim skuteczny zabieg usuwania rozszerzonych naczynek.

3 replies on “Quadrostar Pro Yellow – innowacja w leczeniu problemów naczyniowych”

 1. Aga pisze:

  Polecam serdecznie. Efekty zauważyłam już po 3 zabiegu.

 2. Aga pisze:

  Tak zabieg był bezbolesny. Tylko skóra jest wrażliwa po takiej sesji i trzeba stosować się do zaleceń:) Przede wszystkim stosować jakieś kremy nawilżające skórę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

− 1 = 5