Depilacja laserowa Gdynia – Bezbolesne usuwanie włosków laserem Vectus

Depilacja laserowa Gdynia – Bezbolesne usuwanie włosków laserem Vectus
5 (100%) 7 glosow

Ostatnie kilkanaście lat to okres, kiedy to również mężczyźni zaczęli przywiązywać większą uwagę do wyglądu swojego ciała. Aktualnie już nikogo nie dziwią panowie udający się na zabiegi laserowego usuwania owłosienia, czy też do salonów pielęgnacji paznokci. Tym samym, dzisiejszy artykuł chcieliśmy poświęcić depilacji laserowej z wykorzystaniem lasera Vectus – metodzie skierowanie zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Jeśli chcesz dowiedzieć się o niej nieco więcej, koniecznie przeczytaj nasz krótki artykuł. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do lektury i życzymy miłego czytania.

Laser Vectus – na jakiej zasadzie odbywa się depilacja laserowa z wykorzystaniem tego urządzenia?

depilacja pośladków vectusLaser Vectus jest nowatorskim urządzeniem opracowanych przez najznamienitszych naukowców pracujących między innymi na uniwersytecie Harvarda. Bezpośrednim efektem tych prac było stworzenie licznych innowacyjnych technologii zaimplementowanych w opisywanym przez nas sprzęcie i maksymalna poprawa oraz efektywizacja jego parametrów. Wracając jednak do meritum, na jakiej zasadzie odbywa się laserowe usuwanie owłosienia z wykorzystaniem lasera Vectus?

Depilacja laserowa Gdynia – DepilacjaVectus
ul. Powstania Styczniowego 22/2cc, 81-519 Gdynia
Telefon: 58 506 65 99
https://depilacjavectus.pl/depilacja-laserowa-gdynia/

Tak więc laser Vectus jest laserem diodowym i swój efekt usuwający niechciane owłosienie opiera na tak zwanym zjawisku fototermolizy. Czym jednak jest to zjawisko? Fototermoliza polega na niszczeniu komórek pod wpływem wysokiej temperatury generowanej przez precyzyjnie wycelowaną wiązkę lasera charakteryzującą się ściśle określonymi parametrami.

Laser Vectus – czym depilacja laserowa z wykorzystaniem tego urządzenia różni się od innych oferowanych na rynku?

Jak już wcześniej wspominaliśmy, lata badań nad laserem Vectus pozwoliły na zaimplementowanie w nim kilku innowacyjnych technologii, które wyróżniają wykonane dzięki niemu laserowe usuwanie owłosienia spośród innych tego typu metod dostępnych na rynku. Tak więc depilacja laserowa opisywanym przez nas urządzeniem wyróżnia się między innymi:

 • Bardzo wysokie bezpieczeństwo wykonania zabiegu depilacji – wynika ono bezpośrednio z zastosowanej w urządzeniu technologii skanowania zawartości melaniny (barwnika naszej skóry odpowiedzialnego za jej odcień, a tym samym za pochłanianie promieniowania świetlnego) w skórze, które pozwala na takie dobranie parametrów lasera, które byłyby dla niej najbezpieczniejsze. Zaimplementowanie tej funkcji bezpośrednio do urządzenia niweluje ryzyko błędu ludzkiego mogącego pojawić się przy manualnym dokonywaniu pomiaru i wprowadzaniu ustawień lasera.
 • Bardzo wysoka skuteczność oraz efektywność działania depilacyjnego – depilacja laserowa z wykorzystaniem lasera Vectus jest w stanie usunąć nawet do 95 procent niechcianych, nieestetycznych włosów. Stanowi to wynik wręcz doskonały, niespotykany w przypadku innych konkurencyjnych metod dostępnych na naszym oraz światowym rynku kosmetologii i medycyny estetycznej.
 • Bezbolesność zabiegu laserowe usuwanie owłosienia z wykorzystaniem opisywanego przez nas lasera Vectus charakteryzuję się zminimalizowaniem dyskomfortu pacjenta podczas wykonywania usuwania włosów. Jest to możliwe dzięki maksymalnej efektywizacji działania samego urządzenia i skrócenia czasu jego pracy.

Serdecznie polecamy – https://www.rmf.fm/magazyn/news,17482,czy-depilacja-laserowa-jest-skuteczna.html

Podsumowując, depilacja laserowa z wykorzystaniem lasera Vectus jest zabiegiem innowacyjnym i może być wykonana z powodzeniem zarówno u pań, jak i panów. Dzięki swojej wysokiej efektywności, szybkości działania oraz co najważniejsze bezpieczeństwu może być spokojnie polecona wszystkich osobom chcącym zwalczyć u siebie problem niechcianego, zbędnego i nieestetycznego owłosienia. Zapraszamy wszystkich do wypróbowania na sobie depilacji laserowej z wykorzystaniem lasera Vectus.

7 replies on “Depilacja laserowa Gdynia – Bezbolesne usuwanie włosków laserem Vectus”

 1. merula pisze:

  Wymienione tutaj zalety depilacji laserem coraz bardziej do mnie przemawiają, ale nie wiem jaki gabinet wybrać? ktoś coś poleca w Gdyni?

  • Jodka67 pisze:

   No to jeżeli Gdynia to koniecznie Clinica Cosmetologica, myślę że to najlepszy wybór. Oni mają właśnie laser Vectus, który jest meeega!

 2. korna65 pisze:

  fajnie tylko ciekawe ile kosztuje takie usuwanie owłosienia laserem… pewnie mozna sobie autko kupic jakies za takie pieniadze

  • lovki pisze:

   no moze uzywany rowej jak juz, a nie auto… zabiegi sa coraz tansze, szybsze i bezbolesne i nie sa to jedyne zalety depilacji laserowej 😉

 3. Gusia pisze:

  moja mamcia była na usuwaniu owłosienia laserem i widzi w tym same zalety, nogi ma gładkie, nie wydaje na maszynki, nie traci czasu na depilacje maszynkami no super!

 4. dominika pisze:

  O jeju, jak ja nie cierpię depilacji pach… Zawsze tak swędzą później… aż się sama skusiłam na usuwanie owłosienia laserem 😀

  • buba67 pisze:

   Ja to nie cierpię bardziej depilacji okolic bikini… wyginasz rękę w jakiś dziwny sposób, jeszcze jak się zatniesz to masakra… 😀 Coraz bardziej rozumiem zalety usuwania owłosienia laserem, tak samo jak Ty hahaha 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 15 = 17