Depilacja laserem w Gdyni – najnowocześniejszy laser Vectus

Depilacja laserem w Gdyni – najnowocześniejszy laser Vectus
5 (100%) 4 glosow

Osoby borykające się z uciążliwym, gęstym, szybko odrastającym, dającym duży dyskomfort owłosieniem na różnych partiach ciała szukają skutecznej metody na walkę z tym problemem. Początkowo, w zaciszu własnego domu, próbują metod za pomocą maszynek do golenia, kremów, wosków, depilatorów. Włoski odrastają, stają się coraz sztywniejsze, twardsze, trudniejsze do usunięcia. Owłosienie na twarzy, ciele i w okolicach intymnych można usunąć za pomocą skutecznej metody o trwałych rezultatach – przy pomocy lasera diodowego Vectus.

Czym jest depilacja laserowa w Gdyni?

Jest to metoda oferowana przez gabinety medycyny estetycznej. Wykonywana jest przez doświadczonych specjalistów, w komfortowych warunkach. Tą niezawodną, dającą ogromne rezultaty już po pierwszym przeprowadzonym zabiegu jest depilacja laserowa. Do tego celu wykorzystywany jest specjalny laser diodowy Vectus. Jest to laser wyposażony w specjalny rodzaj głowicy, której zadaniem jest przenikanie w głąb skóry za pomocą emitowanego przez laser światła. Dociera tam do komórek macierzystych w obrębie mieszków włosowych i bezpowrotnie je usuwa. Nie mają one możliwości regeneracji i odrastania, a efekty widoczne są już po pierwszym przeprowadzonym zabiegu. Liczba zabiegów uzależniona jest od powierzchni ciała poddawanej depilacji oraz rodzaju owłosienia. Zabieg można powtarzać od czterech do dwunastu tygodni od poprzedniego zabiegu. Po serii takich zabiegów skóra jest zdrowsza, pozbawiona bakterii oraz drobnoustrojów, które gromadziły się między włoskami. Nie emituje także nieprzyjemnego zapachu, który najbardziej odczuwalny jest gdy ciało narażone jest na największą potliwość. Skóra po zabiegach jest zadbana, gładka, delikatna. Laserowe usuwanie owłosienia jest skuteczne, daje zdumiewające efekty, ale jest równocześnie bezpieczne. Nie powoduje skutków ubocznych – po zabiegu może pojawić się jedynie zaczerwienienie i podrażnienie skóry. Efekt ten szybko mija.

Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź: https://fitness.wp.pl/21664,depilacja-laserowa-gdynia-laser-vectus

Laser Vectus Gdynia – przed i po zabiegu

Laser diodowy Vecus - usuwanie nadmiaru owłosienia

Przygotowanie do zabiegu:

 1. Umówienie się na bezpłatną konsultację ze specjalistą z dziedziny medycyny estetycznej.
 2. Ocena stanu skóry, która ma zostać poddana zabiegowi depilacji.
 3. Wywiad – należy poinformować o wszystkich schorzeniach przewlekłych, na jakie cierpimy oraz o lekach, odżywkach i suplementach diety, które przyjmujemy na stałe.
 4. Jeśli stan skóry będzie odpowiedni oraz pozytywnie przejdziemy wywiad, będziemy mogli skorzystać z zabiegu.
 5. Przed zabiegiem należy usuną owłosienie z części ciała, której będzie obejmował zabieg. Należy nawilżyć i nawodnić skórę.
 6. Miesiąc przed zabiegiem nie eksploatujemy ciała na nadmierne promieniowanie słoneczne, nie korzystamy z solarium, nie usuwamy włosków pęsetą, woskiem, depilatorem,
 7. Trzy tygodnie przed zabiegiem nie spożywamy herbatek ziołowych.
 8. Dwa tygodnie przed zabiegiem nie stosujemy żadnych antybiotyków.
 9. Tydzień przed zabiegiem nie złuszczamy skóry peelingami, kremami, lekami.

 

Zdecyduj się na zabieg już dziś – skontaktuj się z salonem kosmetycznym:

 

Vectus Gdynia Depilacja Laserowa
ul. Powstania Styczniowego 22/2a
81-519 Gdynia
Telefon: 58 506 64 94
https://vectusgdynia.pl

Po przeprowadzonym zabiegu:

 1. Stosujemy kosmetyki do skóry podrażnionej. Nie używamy mydła, ani kosmetyków, które w swoim składzie zawierają spirytus.
 2. Bezpośrednio po zabiegu nie korzystamy z sauny, basenu, nie zażywamy gorących kąpieli.
 3. Przez dwa tygodnie nie złuszczamy naskórka oraz nie spożywamy herbatek ziołowych.
 4. Przez miesiąc nie korzystamy z solarium, ani nie opalmy się na słońcu.

Depilacja laserowa za pomocą innowacyjnego lasera Vectus posiada liczne zalety estetyczne, higieniczne, zdrowotne. Zabieg usuwania owłosienia jest skuteczny, bezpieczny, bezbolesny, dający trwałe rezultaty. Cieszy się pozytywnymi opiniami wśród osób, które poddały się tego rodzaju zabiegom. Jest to metoda, która cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem przede wszystkim wśród pań, niezależnie od ich wieku. Po serii takich zabiegów czują się bardziej kobieco, atrakcyjnie, podnosi się ich samoocena.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

42 − = 34