Czy depilacja laserowa jest bolesna?

Czy depilacja laserowa jest bolesna?
5 (100%) 3 glosow

Bezbolesna, szybka, a zarazem skuteczna to główne cechy charakteryzujące depilacją laserową. Właśnie one zachęcają kolejnych pacjentów, aby z niej skorzystali w najbliższym czasie, szczególnie przed okresem letnim. To właśnie wtedy chcemy czuć się komfortowo, a brak owłosienia w odpowiednich elementach skóry na pewno nam to umożliwi.

Wystarczy tylko uwzględnić zastosowanie depilacji laserowej, w postaci kilku komfortowych zabiegów. Będą odbywać się w nowoczesnym salonie urody czy piękności, salonie kosmetycznym. A tam pojawi się nowość, czyli laser diodowy, który wykorzystuje technologię chłodzenia skóry podczas trwania zabiegu. Taki efekt chłodzenia skóry utrzymuje się nawet przez pewien czas po zabiegu. Dzięki temu depilacja okazuje się nieinwazyjna, a z jej efektów jesteśmy zadowoleni już na długi czas, nawet na zawsze. To jedynie pokazuje, że dobrze stosować jej możliwości podczas usuwania włosów z każdej części ciała.

Włosy z każdej części ciała

Depilacja laserowa w Clinica Cosmetologica GdańskUsunięcie włosów z każdej części ciała okazuje się możliwe za pomocą nowoczesnego lasera diodowego. On został w taki sposób przystosowany, że umożliwia zastosowanie głowicy o różnorodnej wielkości. Co ważne, na każdym fragmencie ciała taki zabieg okazuje się bezbolesny, a zarazem przeprowadzony w dość skuteczny sposobów. Wszystko wynika i jest potwierdzone również na podstawie badań FDA, która zapewniła takim nowoczesnym urządzeniom odpowiedni certyfikat. On jeszcze bardziej potwierdza, że zabiegi depilacji laserowej pozwalają na usunięcie ponad 90% ilości owłosienia na zawsze. Dzięki temu zniszczone włosy nie będą już wzrastać, ponieważ ich odtworzenie nie okazuje się możliwe. Tylko pozostałe kilka procent może wrastać za jakiś czas. Ale wtedy wystarczy zdecydować się ponownie na minimalny zabieg i efekty nadal będą zadowalające. Dobrze jest wtedy być na bieżąco z ofertą salonu kosmetycznego, który będzie mógł zapewnić nam jak najlepsze możliwości, a zarazem zarezerwować miejsce w odpowiednim momencie.

Więcej o zabiegu i jego wskazaniach na stronie: http://clinicacosmetologica.pl/zabieg/laser-depilacyjny-palomar-vectus/

Skorzystamy z takiej technologii przed okresem letnim. To szczególne hasło, które zostaje stosowane w życiu przez mężczyzn, ale szczególnie kobiety. Właśnie oni starają się być na okres letni dobrze przygotowane. Brak owłosienia zbędnego na wybranych częściach ciała na pewno im to umożliwia. Ale cieszą się takimi wynikami tylko wtedy, jeśli jakiś czas wcześniej pozwolą sobie na zastosowanie depilacji laserowej. Może się ona odbywać w pobliżu naszego miejsca zamieszkania.

Zapraszamy również na portaldermatologiczny.pl

Dzięki temu dotarcie do salonu kosmetycznego czy salonu piękności nie zajmuje nam wiele czasu. A wcześniej mamy możliwość zarezerwowania sobie wizyty, na początku kontrolnej. Ale później zapiszemy się na kolejne zabiegi, które zostaną w odpowiedni sposób zorganizowane. I tutaj będziemy mogli już całkowicie przekonać się o możliwościach takiej technologii, czyli lasera diodowego stosowanego przez najlepsze salony. Coraz większa ilość decyduje się na jego zastosowanie, ponieważ dopiero poprzez takie działanie mają możliwość spełnić oczekiwania swoich klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 6 = 13