Co na cellulit?

Co na cellulit?
5 (100%) 1 glosow

Problem cellulitu to nie wątpliwie jedno z najczęściej spotykanych defektów skóry u naszego społeczeństwa, które uwidacznia się nie tylko na uda, lecz także w dużej mierze na pośladkach, co wprowadza większość kobiet w kompleksy. Z cellulitem najczęściej spotykają się kobiety, aczkolwiek czasami problem ten dotyczy również płeć męską.

Jak wskazują statystyki cellulit występuje u prawie osiemdziesięciu procent kobiet, gdy u mężczyzn ilość ta wynosi jedynie piętnaście procent. Jeżeli chodzi o grupę wiekową dotkniętą problemem cellulitu to przedział ten wynosi 25-55 lat dla kobiet i 30-45 lat dla mężczyzn. Wpływ na rozwój cellulitu mają takie czynniki jak:

 • nieodpowiednia dieta
 • spożywanie małej ilości wody
 • brak aktywności fizycznej
 • spożywanie alkoholu
 • palenie papierosów
 • stosowanie nieodpowiednich kosmetyków pielęgnacyjnych skórę
Vialise

Vialise na cellulit

Wiele osób, które zmagają się z problemem cellulitu posiłkują się w walce z nim różnymi specjalistyczni kremami i balsamami. Aczkolwiek w większości przypadków produkty te nie pomagają, gdy cellulit jest już w formie zaawansowanej. Wtedy też większość ludzi rozkłada ręce i nie wie co dalej robić z tym zjawiskiem, zadając sobie jednocześnie pytanie jak zwalczyć cellulit. Otóż likwidacja cellulitu wcale nie musi być taka skomplikowana. Bowiem należy pamiętać, że z każdej sytuacji jest jakiś ratunek. W przypadku, gdy kosmetyki na cellulit nie okazują się pomocne, a samo zjawisko cellulitu jest już w zaawansowanej fazie należy zastosować zabiegi na cellulit.

SPRAWDŹ zabiegi na cellulit Sopot!

Metody usuwania cellulitu

Zabiegi kosmetyczne na cellulit pozwolą na szybkie pozbycie się cellulitu i możliwość cieszenia się z pięknej i gładkiej skóry. Podwyższy to z pewnością poczucie własnej wartości i pewność siebie takiej osoby. Kobiety chętnie poddają się takim zabiegom, bowiem są one w pełni bezpieczne i wbrew pozorom nie są one bardzo drogie. Do najczęściej wybieranych zabiegów na cellulit zalicza się przede wszystkim skuteczne zabiegi na cellulit takie jak:

 • Venus Legacy
 • Icoone
 • Cellu M6
 • Integral
 • Pollogen Legend
 • Maximus
 • Dermapen/Mozopen

Zabieg Cellu M6 to specjalistyczny zabieg polegający na masażu wykorzystującego podciśnienie, który znakomicie wpływa na redukcję cellulitu, poprzez ugniatanie fałd, a z związku z tym także rozbija lipidy. Z kolei zabieg Maximus polega na zagęszczeniu włókien kolagenu, jak również sprawia, że skóra staje się bardziej miękka i sprężysta. Podczas tego zabiegu dochodzi zarówno do redukcji pomarańczowej skórki, jak również do drenażu limfatycznego. Podczas następnego zabiegu, który nazywa się Dermapen dochodzi do redukcji cellulitu poprzez użycie specjalistycznych igieł, które dokonują osiemdziesięciu tysięcy nakłuć w przeciągu jednej minuty. Wobec czego wszelkie możliwe substancje odżywcze wnikają w każdą warstwę skóry. Zabieg Icoone polega na na wykorzystaniu rolki, która rozbija komórki tłuszczone, jak również poprawia mikrokrążenie i drenaż limfatyczny. Wszystkie powyższe zabiegi stosuje się na uda, pośladki, a także na łydki, brzuch i ramiona. W związku z czym każdy może znaleźć odpowiedni zabieg w stosunku do swoich oczekiwań.


Clinica Cosmetologica Sopot
ul. Haffnera 6 (Krzywy Domek, 1 piętro)
Rejestracja: +48 791 600 605

3 replies on “Co na cellulit?”

 1. Beadi pisze:

  Dużo tych zabiegów 🙂 Nie wiedziałam, że na rynku jest tego tyle. Jaki zabieg jest najlepszy?

  • Ketina pisze:

   Trudno powiedzieć, myślę, że zabieg należy dobrać indywidualnie. W klinice Clinica Cosmetologica np. konsultację masz za darmo, więc zawsze możesz się umówić i porozmawiać ze specjalistą. Ja tak zrobiłam, bo też miałam wątpliwości.
   🙂

 2. Laurena pisze:

  No dokładnie. Nie ma co się zastanawiać. Obsługa jest miła, lekarze uprzejmi i naprawdę pomogą Ci podjąć właściwą decyzję.
  🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

24 + = 28